قالب پرشین بلاگ

سفارش تبلیغ
صبا ویژن

زورق عشق

رهبر انقلاب در دیدار جانبازان قطع نخاعی و بالای 70 درصد:                  

شما جانبازان همین حالا در حال مبارزه اید و با جانبازی تان دارید جهاد میکنید/ نفس وجود شما یک مبارزه و بیان و تبلیغ است.نگاه به شما نشان دهنده جنایات آن قدرتهایی است که از رژیم صدام حمایت کردند/ حضور شما مبین حقایق تاریخی،معرفتی،سیاسی، بین المللی است.این خانمهایی که به عنوان همسر،پذیرای رنج شما هستند به معنای واقعی کلمه ایثارگرند و خدمت آنها ارزش بالایی دارد. رنج مریضداری از رنج مریضی اگر بیشتر نباشد،کمتر نیست.

1394/6/29


[ یکشنبه 94/6/29 ] [ 11:46 عصر ] [ مهسا آسایش ]

رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان سپاه:                     

امروز نفوذ دشمن یکی از تهدیدهای بزرگ برای این کشوراست/ نفوذ اقتصادی و امنیتی در مقابل نفوذ فکری،فرهنگی و سیاسی اهمیت کمتری دارد/ البته مسئولان گوناگون از جمله سپاه جلوی نفوذ امنیتی را با کمال قدرت میگیرند/ چشمان بینای مسئولان اقتصادی باید در مقابل نفوذ اقتصادی باز باشد.

دشمن برای نفوذ فرهنگی سعی میکند باورهایی را که جامعه را سرپا نگه داشته دگرگون، مخدوش و در آنها رخنه ایجاد کند/ برای نفوذ سیاسی سعی میکنند در مراکز تصمیم گیری و اگر نشددر مراکز تصمیم سازی نفوذ کنند/ وقتی یک کشور اینگونه تحت نفوذ سیاسی قرارگرفت حرکت و جهت گیریهای آن کشور طبق اراده مستکبرین خواهد بود. انقلاب یک امر دائمیست/ برخی در خارج و داخل این حرفها را تکرار میکنند که انقلاب تمام و به جمهوری اسلامی تبدیل شد/ این اصلا قابل تبدیل نیست/ جمهوری اسلامی باید مظهر انقلاب و همان حالت تحول دائمی باشد.

1394/6/25                                


[ یکشنبه 94/6/29 ] [ 11:43 عصر ] [ مهسا آسایش ]

رهبر انقلاب با اشاره به اهمیت انتخابات: متأسفانه  یکی از عادتهای بدی که بعضی در داخل دارند این است که در سلامت انتخابات تشکیک کنند/ اینکه در سال88 ما در مقابل اصرار کسانی برای باطل کردن انتخابات ایستادیم برای اینست که از حق الناس و رأی مردم دفاع کردیم/ شورای نگهبان چشم بینای مردم و نظام در انتخابات است/ بخشی از همان حق الناس نظارت استصوابی شورای نگهبان است.

1394/6/18


[ جمعه 94/6/20 ] [ 2:25 عصر ] [ مهسا آسایش ]

رهبرانقلاب: بعد از مذاکرات هسته ای ،در رژیم صهیونیستی گفتند تا 25سال از دغدغه ایران آسوده ایم؛ ادامه مطلب...

[ جمعه 94/6/20 ] [ 2:23 عصر ] [ مهسا آسایش ]

رهبر انقلاب در دیدار رئیس جمهور اتریش: پیروی برخی کشورهای اروپایی ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 94/6/18 ] [ 10:22 صبح ] [ مهسا آسایش ]
   1   2      >

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
امکانات وب
خرید بک لینک